Mapa gdańskich okuć okiennych

Mamy wieloletniemu doświadczeniu w serwisie okien. Stworzyliśmy poglądową mapę z najczęściej występującymi okuciami w Gdańsku. Można zauważyć, że króluje Roto. W nowszych dzielnicach Maco. Mapa jest przybliżona i uogólniona, będzie na bieżąco uzupełniana.

Naprawy poszczególnych systemów okiennych podlegają tym samym schematom awarii. Tysiące realizacji w ciągu roku pozwalają nam odpowiednio je zaszufladkować. Już na etapie opisu w trakcie rozmowy telefonicznej. Klient ma komfort rozpoznania i wyceny naprawy w najszybszym czasie.

Każda awaria ma swoją przyczynę, która najczęściej niestety leży po stronie zaniedbań konserwacji. Ostatnie ciepłe lato i otwarte okna spotęgowały to, gdyż kurz i pył dostał się w tryby i mechanizmy zasuwnic i ciężko porusza się klamka.

Okucia Roto z są najbardziej popularne w oknach powyżej kilkunastu lat. Słabym punktem jest kaseta zasuwnicy składająca się z pięciu elementów. Nawet prosta wymiana klamki może spowodować uszkodzenie, gdy nie trafi się odpowiednio w gwint obudowy.

Systemy Maco mają piętę Achillesa w postaci tylnego elementu narożnego. W wyniku oporów ruchu ulega zerwaniu taśma metalowa przenosząca napęd i może się zdarzyć, że okna nie można zamknąć.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!