Naprawa okien i drzwi Karlikowo

Bezpieczeństwo i komfort są niewątpliwie jednymi z najważniejszych czynników, które powinny cechować każde mieszkanie, dom, czy miejsce pracy. Okna i drzwi odgrywają w tym aspekcie kluczową rolę – są one naszymi strażnikami, chroniącymi przed zmiennymi warunkami pogodowymi takimi jak wiatr, deszcz, mróz czy grad. Ich zadanie jednak nie ogranicza się wyłącznie do tego. Muszą też zabezpieczać przed przypadkowymi uszkodzeniami oraz niechcianym włamaniem.

Nasza firma dysponuje nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dojechać na miejsce usterki nawet do 30 minut od zgłoszenia. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne na terenie Karlikowa i w najbliższych okolicach.

Nasza oferta

Zakres naszych usług obejmuje:

  • naprawę i serwisowanie okien i drzwi,
  • regulację oraz renowację okien i drzwi,
  • wymianę i regulację zasuwnic oraz okuć,
  • wymianę rozbitych lub uszkodzonych szyb,
  • wymianę uszczelek okiennych i drzwiowych,
  • naprawę uszkodzonych w sposób mechaniczny drzwi lub okien,
  • uszczelnianie drzwi i okien,
  • naprawę wad fabrycznych tuż po skończonej gwarancji.

Już na pierwszej wizycie jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawę, dzięki temu, że dysponujemy bogatym asortymentem części wymiennych.

Nie tylko naprawiamy, ale także poddajemy renowacji starsze okna i drzwi, usuwając uszkodzone powłoki, szlifując powierzchnię i pokrywając je nową, trwałą farbą w dowolnym kolorze. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy pełne zadowolenie i pewność, że Twoje okna i drzwi będą zawsze w najlepszym stanie.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!