Naprawa okien i drzwi Chełm

Zarówno okna, jak i drzwi powinny zapewniać ochronę przed warunkami pogodowymi (wiatr, niskie temperatury, deszcz, słońce) oraz gwarantować całkowite bezpieczeństwo. Niedomykające się czy nieszczelne drzwi i okna nie tylko narażają na włamanie, lecz także pogarszają izolację termiczną mieszkania, obniżając komfort związany z przebywaniem w danym pomieszczeniu. Samodzielne próby usunięcia usterki nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty, warto zatem od razu zdecydować się na skorzystanie z usług fachowców. Nasza firma od kilkudziesięciu lat zajmuje się naprawą okien i drzwi w Chełmie oraz w okolicznych miejscowościach. Dodatkowo świadczymy usługę montażu i renowacji drzwi i okien w budynkach prywatnych oraz użyteczności publicznej.

Co wchodzi w zakres naszych usług?

W ramach naszej oferty naprawy drzwi i okien, wykonujemy:

  • naprawę i regulację zasuwnic,
  • naprawę klamek,
  • naprawę wad fabrycznych,
  • naprawę szkód spowodowanych nieudaną próbą włamania bądź włamaniem,
  • naprawę wad powstałych w wyniku nieodpowiedniego montażu.

Ponadto zajmujemy się:

Dlaczego warto zlecić naprawę drzwi i okien naszej firmie?

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie z zakresu naprawy okien i drzwi, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i bezproblemowo usunąć każdą usterkę. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam skuteczne i sprawne przeprowadzenie prac.

Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą w rozmowie z klientami, doradzając w jaki sposób zadbać o okna i drzwi, aby służyły przez długie lata.

Oferujemy także 5-letnią gwarancję na świadczone przez nas usługi.

Jeżeli Twoje drzwi lub okna wymagają naprawy, zapraszamy do współpracy.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!