Naprawa okien i drzwi Gdańsk

Niesprawne okna lub też drzwi mogą stanowić duży problem. Usterki te zmniejszają przede wszystkim poziom bezpieczeństwa w domu, a także przyczyniają się bardzo często do obniżenia komfortu mieszkania lub przebywania w danym budynku. Nieszczelne okna oraz drzwi pogarszają izolację akustyczną oraz termiczną budynku. Co więcej, nie da się również ukryć, że wpływają negatywnie na estetykę i obniżają wartość rynkową budynku. 

Od ponad 30 lat zajmujemy się fachowym naprawianiem oraz regulowaniem okien i drzwi. Usuwamy proste i zaawansowane usterki, a także przeprowadzamy proces odnowy profili. Zatrudniamy fachowy zespół pracowników, który świetnie radzi sobie z każdym problemem związanym ze stolarką okienną oraz drzwiową. Działamy na terenie Gdańska i najbliższych okolic tego miasta.

Dlaczego warto zlecić naprawę naszej firmie?

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić fachową naprawę usterki już nawet na pierwszej wizycie. Dysponujemy własnym, nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam przeprowadzać prace sprawnie i na wysokim poziomie. Wszystkim naszym klientom dajemy 5-letnią gwarancję na naprawę oraz renowację okien i drzwi. Co więcej, gwarantujemy konkretne ustalenia już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Zazwyczaj udajemy się na miejsce naprawy jeszcze tego samego dnia, niekiedy nawet do 30 minut od zgłoszenia.

Dysponujemy sporą liczbą różnorodnych części zamiennych, pochodzących od renomowanych oraz sprawdzonych producentów. Nie doliczamy dodatkowych opłat za dojazd.

Gwarantujemy kompletny serwis okien oraz drzwi. Do naszych zadań należy, między innymi:

Naprawa

Regulacja,

Wymiana klamek,

Regulacja i wymiana zawiasów,

Wymiana szyb zespolonych,

Naprawa okuć okiennych,

Wymiana uszczelek w oknach. 

Naprawa okien i drzwi – kiedy wezwać fachowca?

Funkcjonalne i wysokojakościowe okna i drzwi muszą przede wszystkim zapewniać ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. mrozem, wiatrem, deszczem, a niekiedy nawet i słońcem. Warto przeprowadzać przynajmniej raz w roku rzetelne oględziny stolarki okiennej oraz drzwiowej, zwłaszcza jeśli są to profile wiekowe. Nie da się ukryć, że na zniszczenie najbardziej narażone są uszczelki, które znajdują się w dolnych krawędziach oraz okucia metalowe w górnej części okna. Jeśli zauważysz zatem, że uszczelki sparciały, zostały naderwane lub okno nieprawidłowo przylega do ościeżnicy, oznacza to, że warto wezwać fachowców i skorzystać z ich pomocy.

Ponadto, skrzydło zarówno okna, jak i drzwi powinno poruszać się z lekkością. Nieprawidłowa praca skrzydła, zbyt ciężkie zamykanie lub też skrzypienie powinny również zwrócić uwagę właścicieli budynku. Tego typu usterki wymagają natychmiastowej naprawy, ponieważ mogą doprowadzić do tego, że profile przestaną odpowiednio szczelnie się domykać. Może to grozić nawet wypadnięciem okien lub drzwi z zawiasów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Z chęcią umówimy się na naprawę lub renowację okien oraz drzwi. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!