Naprawa okien i drzwi Morena

Niedomykające się okna i drzwi zmniejszają poziom bezpieczeństwa w mieszkaniu oraz komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Ich nieszczelność natomiast przyczynia się do powstawania przeciągu i uciekania ciepłego powietrza na zewnątrz, co jest sporym problemem zwłaszcza w okresie zimowym. Samodzielne próby naprawienia okien bądź drzwi bardzo często kończą się przypadkowymi uszkodzeniami, wskutek czego należy ponieść kolejne wydatki. Warto zatem zlecić to zadanie specjalistom, którzy szybko znajdą i usuną proste i zaawansowane usterki. Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się naprawą okien i drzwi na osiedlu Morena, na terenie całego Gdańska oraz w okolicach miasta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu stolarki drzwiowej i okiennej jesteśmy w stanie uporać się z każdym problemem.

Zakres naszych usług

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług związany z naprawą drzwi i okien, m.in.:

  • naprawę i regulację zasuwnic,
  • naprawę klamek,
  • naprawę wad fabrycznych,
  • naprawę szkód spowodowanych nieudaną próbą włamania bądź włamaniem,
  • naprawę wad powstałych w wyniku nieodpowiedniego montażu.

Ponadto zajmujemy się:

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Doświadczenie, wiedza oraz odpowiednie kwalifikacje umożliwiają nam przeprowadzenie profesjonalnej naprawy drzwi i okien w ciągu jednej wizyty. Ponadto oferujemy 5 lat gwarancji na świadczone przez nas usługi.

W nagłych sytuacjach, udajemy się na miejsce naprawy nawet w przeciągu 30 minut. Jeżeli masz problem z oknem, które nie chce się zamknąć bądź nie możesz odblokować zatrzaśniętych drzwi – zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!