Wymiana uszczelek w oknach

Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych elementów okien oraz drzwi jest klamka. Jej zepsucie doprowadza do tego, że nie sposób ich otworzyć lub co gorsza, zamknąć, dlatego należy ją jak najszybciej wymienić. Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w serwisowaniu produktów należących do stolarki otworowej. Dzięki temu z chęcią naprawimy lub wymienimy klamki w Twoich oknach oraz drzwiach już na pierwszej wizycie! Dysponujemy naprawdę szybkimi terminami, dlatego nie będziesz musieć szukać alternatywnych form zamknięcia lub otworzenia okien lub drzwi, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wszystkie konkrety dotyczące naprawy oraz wymiany klamek ustalamy telefoniczne. Co więcej, korzystamy jedynie ze sprawdzonych części zamiennych od polecanych producentów, dzięki temu masz gwarancję niezawodności. Działamy na terenie Gdyni, Gdańska i najbliższych okolic tych miast, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym serwisem.

Zakres naszych usług obejmuje także wymianę uszczelek w oknach. Zespół naszych fachowców sprawnie zjawi się na miejscu i zadba o to, by okna zapewniały jak najlepszą termoizolację. Pracujemy na terenie Gdańska, Gdyni i okolic.

Uszczelki w oknach ‒ co warto wiedzieć?

Uszczelka powinna dobrze przylegać do okna, w momencie, w którym zaczyna się odklejać, nie spełnia w prawidłowy sposób swojej funkcji. Powoduje to straty ciepła, a co za tym idzie, wzrost kosztów ogrzewania. Co więcej, przez nieszczelną uszczelkę do wnętrza domu dostają się woda, wilgoć, kurz.

Ważne więc, by na bieżąco kontrolować stan uszczelki, a w razie potrzeby skorzystać z pomocy fachowca.

Dlaczego uszczelki niszczeją?

Powodów zniszczenia uszczelek jest wiele, najczęściej jest to nieprawidłowa konserwacja lub po prostu brak konserwacji. Producenci zalecają regularne czyszczenie uszczelek przeznaczonymi do tego preparatami. Niestety, niewiele osób o tym pamięta, a wielu nie ma na to czasu. Kolejną przyczyną są czynniki atmosferyczne ‒ woda, wilgoć, śnieg.

Wymiana uszczelek ‒ kiedy jest konieczna?

O wymianie uszczelki powinniśmy pamiętać, kiedy:

  • zauważymy, że okno nie jest tak szczelne, jak kiedyś
  • uszczelka sparcieje, straci swoją sprężystość, zrobi się twarda
  • uszczelka zacznie wypadać z gniazda montażowego
  • zauważymy, że na uszczelkach znajduje się pleśń
  • zauważymy uszkodzenia mechaniczne uszczelki, na przykład pęknięcie

Zmiana uszczelki

Uszczelka to niepozorny, ale bardzo ważny element. Ważne jest więc, by była odpowiednio dobrana i w prawidłowy sposób zamontowana ‒ tylko wtedy w należyty sposób spełni swoją funkcję. Dobrze więc zdać się w tej kwestii na fachowców i zyskać pewność, że wszystkie prace wykonane są w prawidłowy sposób.

Nasi fachowcy służą pomocą! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy!

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!