Regulacja okien i drzwi

Wykonujemy regulację okien i drzwi zarówno u osób prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Zaufało nam już ponad 100 tysięcy osób i firm w Polsce. Pracujemy na oknach i drzwiach wykonanych z PCV, aluminium, jak również drewna. Oprócz regulacji wykonujemy również renowacje, wymiany zużytych części i naprawy. Zachęcamy do kontaktu!

Kiedy warto regulować okna i drzwi?

Pierwsza regulacja okien powinna być przeprowadzona jak najszybciej od ich montażu, ponieważ okna mają tendencję do lekkiego opadania w ciągu pierwszego roku użytkowania. Regulacja okien i drzwi jest przydatna szczególnie na zimę lub lato. Wtedy, zależnie od temperatury, regulujemy okna i drzwi w taki sposób, aby ograniczały lub zwiększały swobodny przepływ powietrza w domu. Niewyregulowane mogą doprowadzić do ogromnych strat ciepła w zimie lub duchoty w lecie. Ponadto, w okresach letnich i zimowych, kiedy mamy do czynienia z najróżniejszymi zakresami temperatur, zwłaszcza w przypadku okien PCV powstają niewielkie odkształcenia, rozprężenia i naprężenia

Regulacja pozwala na ograniczenie skutków pracy materiału w różnych temperaturach, a także umożliwia zapobieganie nadmiernemu odkształcaniu w trudniejszych warunkach. Regulację okien i drzwi należy wykonać również w sytuacji, w której pojawiają się trudności z ich otwieraniem i zamykaniem, kiedy klamka ciężej chodzi lub kiedy nie ma już tak dużego zakresu ruchu, jak kiedyś.

Zakres usługi

Wykonujemy regulację każdych okien i drzwi w dowolnej chwili – posiadamy również możliwość wyboru usługi ekspresowej, z terminem nawet w ciągu 30 minut. Chociaż wiele osób podejmuje się samodzielnych regulacji i, często kończy się to zarysowaniem lub ich uszkodzeniem. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług. Jeśli Twoje okna i drzwi:

  • chodzą ciężej niż wcześniej,
  • osiadły,
  • stały się nieszczelne,
  • klamka nie ma już pełnego zakresu ruchu,
  • nie mogą się domknąć,

zgłoś się do nas! Oprócz wykonania regulacji lub w razie konieczności naprawy, oferujemy 5 lat gwarancji na usługę. Regulacje okien i drzwi przeprowadzamy już na pierwszej wizycie.

Dlaczego my?

Skrzypiące, niedomykające się, nieszczelne okna potrafią uprzykrzyć życie. Samodzielna regulacja, chociaż jest możliwa, to nie zawsze okazuje się skuteczna. Regulacja okien i drzwi powierzona specjalistom, będzie wykonana szybko i w przystępnej cenie. Na rynku funkcjonujemy od ponad 30 lat. Przez ten okres mieliśmy czas, aby zyskać niezbędne umiejętności, pozwalające zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów naszej firmy.
Wykonywanie regulacji okien i drzwi, jest również idealnym momentem do wykonania rutynowego przeglądu stanu technicznego Twoich okien i drzwi. Nasi specjaliści wychwycą każdą usterkę oraz podpowiedzą, na co warto zwracać uwagę w czasie codziennego użytkowania okien i drzwi. Doradzą również jakie zabiegi pielęgnacyjno-konserwacyjne można przeprowadzać, aby okna i drzwi służyły niezawodnie przez lata!

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!