Naprawa okien i drzwi

Skrzypiące, przycinające się okna i drzwi, potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, w najmniej oczekiwanych momentach. Nie domykające się drzwi lub okna, mogą narazić nas na włamanie, natomiast nieszczelne okna wychłodzą każde mieszkanie. Ich naprawa zlecona specjaliście może być prosta, szybka i niedroga. Od ponad 30 lat zajmujemy się naprawą, montażem i renowacją drzwi i okien, zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i prywatnych.

Zakres usługi

Samodzielne próby naprawy drzwi i okien często kończą się ich zarysowaniem lub jeszcze większym uszkodzeniem, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W ramach oferty związanej z naprawą drzwi i okien wykonujemy między innymi:

  • uszczelnianie, wymianę uszczelek i wybitej szyby,
  • naprawę wad fabrycznych po gwarancji,
  • naprawę wad wynikających z nieodpowiedniego montażu,
  • odblokowywanie zatrzaśniętych drzwi i okien,
  • naprawę szkód po włamaniach lub próbach włamań,
  • naprawę klamek,
  • regulację drzwi i okien,
  • demontaż, naprawę i regulację okuć,
  • naprawę i regulację zasuwnic.

Jeśli masz jakiekolwiek inne problemy ze swoimi drzwiami i oknami – zadzwoń! Większość problemów jesteśmy w stanie rozwiązać w bardzo krótkim okresie czasu – już na pierwszej wizycie. Czas wykonania usługi wydłuża się jedynie w sytuacji, w której naprawa wymaga zamawiania lub projektowania dodatkowych części zamiennych. Jeśli problemu, z którym się zgłaszasz nie ma w cenniku, jesteśmy w stanie podać wstępną wycenę już w czasie rozmowy telefonicznej. Dojazd na terenie Trójmiasta i wycena telefoniczna – gratis!

Dlaczego warto?

Ogrom doświadczenia jakie zebraliśmy w trakcie ponad 30 lat pracy, umożliwia nam kompleksowe wykonanie serwisu i dopasowanie go do potrzeb klienta. Na świadczone przez nas usługi oferujemy 5 lat gwarancji, a w sytuacji, w której nie ma możliwości naprawy usterki, nic nie płacisz! Z chęcią dzielimy się naszym doświadczeniem w rozmowach z klientami. W czasie wykonywania napraw, radzimy co robić, aby jak najlepiej zadbać o swoje drzwi i okna oraz jak podejmować decyzje w tym zakresie, tak aby być z nich zadowolonym. W razie nagłych przypadków, mamy również możliwość wykonania usługi ekspresowej, z dojazdem, nawet w ciągu 30 minut! Jeśli więc Twoje okno nie chce się zamknąć lub właśnie zatrzasnąłeś się w domu, jesteśmy w stanie pomóc od ręki – zachęcamy do kontaktu. Skorzystaj z najwyższej jakości naprawy drzwi i okien i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów!

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!