Wymiana szyb zespolonych

Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych elementów okien oraz drzwi jest klamka. Jej zepsucie doprowadza do tego, że nie sposób ich otworzyć lub co gorsza, zamknąć, dlatego należy ją jak najszybciej wymienić. Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w serwisowaniu produktów należących do stolarki otworowej. Dzięki temu z chęcią naprawimy lub wymienimy klamki w Twoich oknach oraz drzwiach już na pierwszej wizycie! Dysponujemy naprawdę szybkimi terminami, dlatego nie będziesz musieć szukać alternatywnych form zamknięcia lub otworzenia okien lub drzwi, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wszystkie konkrety dotyczące naprawy oraz wymiany klamek ustalamy telefoniczne. Co więcej, korzystamy jedynie ze sprawdzonych części zamiennych od polecanych producentów, dzięki temu masz gwarancję niezawodności. Działamy na terenie Gdyni, Gdańska i najbliższych okolic tych miast, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym serwisem.

Ze względu na wysoki komfort cieplny i trwałość, coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w domu szyb zespolonych. Dlatego też w naszej firmie świadczymy nie tylko usługi naprawy i regulacji okien, lecz także wymiany stłuczonych lub pękniętych szyb zespolonych m.in. w oknach PCV bądź plastikowych.

Szyba zespolona – co to takiego?

Obecnie coraz więcej firm produkuje szyby zespolone, czyli zestaw dwóch lub trzech tafli szkła, oddzielonych od siebie specjalnym elementem dystansowym. Umożliwia to stworzenie przestrzeni izolującej, uszczelnionej powietrzem bądź gazem szlachetnym oraz granulowanym preparatem wchłaniającym wilgoć i chroniącym przed skraplaniem się pary wodnej, która stanowi barierę ograniczającą straty energii cieplnej.

Rodzaj szkła wykorzystywany do produkcji szyb, charakteryzuje się płaską powierzchnią oraz wysokim współczynnikiem przepuszczalności światła, dzięki czemu, mimo wielowarstwowej konstrukcji, okna zapewniają bardzo dobą widoczność.

W szybach zespolonych, ramki i szyby są ze sobą połączone przy pomocy specjalnych mas uszczelniająco-klejących. Wskutek czego, gdy dojdzie do uszkodzenia mechanicznego okna, należy je niezwłocznie wymienić na nowe.

Kiedy należy wymienić szyby zespolone?

Uszkodzona szyba zespolona, traci swoje właściwości termoizolacyjne, akustyczne, szczelność oraz zdolność do blokowania promieni słonecznych, dlatego też konieczna jest jej wymiana na nową.

Szyby zespolone mogą ulec pęknięciu z kilku powodów. Od uderzenia, trzaśnięcia oknem bądź samoistnie, bez niczyjego udziału, np. na skutek różnicy temperatur panującej w pomieszczeniu.

Uszkodzona szyba zespolona może być doskonałą okazją do zamontowania szprosów czy żaluzji oraz wymiany starego pakietu szybowego na:

  • nowszy, o zdecydowanie lepszych parametrach,
  • szyby antywłamaniowe,
  • jedną grubszą szybę,
  • szybę nieprzejrzystą

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

O wymianie uszczelki powinniśmy pamiętać, kiedy:

  • zauważymy, że okno nie jest tak szczelne, jak kiedyś
  • uszczelka sparcieje, straci swoją sprężystość, zrobi się twarda
  • uszczelka zacznie wypadać z gniazda montażowego
  • zauważymy, że na uszczelkach znajduje się pleśń
  • zauważymy uszkodzenia mechaniczne uszczelki, na przykład pęknięcie

Zmiana uszczelki

Jesteśmy na rynku już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę z zakresu naprawy oraz wymiany szyb zespolonych. Dzięki temu dzisiaj możemy być w pełni zaangażowani w zapewnianie naszym klientom profesjonalnych i wysokich jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy, podczas realizowanych zleceń.

Jeżeli potrzebujesz wymienić pękniętą bądź stłuczoną szybę zespoloną, zgłoś się do nas. Gdy dotrzemy na wskazane przez ciebie miejsce, zajmiemy się wyceną uszkodzonego okna. Diagnoza usterki polega na zmierzeniu dokładnych wymiarów pakietu szybowego – wysokości, szerokości oraz grubości. Dodatkowo sprawdzimy z ilu warstw składa się szyba oraz czy okno dzielą na mniejsze części szprosy.

Jeśli po akceptacji ceny, podejmiesz decyzję o wymianie szyby, wspólnie umówimy termin prac serwisowych.

Z uwagi na charakter realizowanej pracy, wymiana szyb zespolonych w oknach odbywa się na miejscu u klienta. Usługi świadczymy na terenie Trójmiasta i w okolicy. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!