> Szyby.html

Części do okien plastikowych

Prawidłowo wykonane szyby zespolone są wypełnione w 95 proc gazem szlachetnym -argon, krypton. Z upływem czasu gazu tego ubywa i powinno się to odbywać w tempie mniejszym niż 1 proc na rok. Dobra szyba zespolona jest wypełniona po 10 latach nie mniej niż 80 proc. gazu. Ważne jest aby ramki  szyby były szerokie - wtedy mniej gazu ubędzie z czasem. Producent szyb najczęściej przedstawia swoje dane na ramce dystansowej wewnątrz szyby- małym drukiem Ważne jest,aby producent szyb był zaufany.

Na dolnej krawędzi szyby wytrąca się czasami wilgoć. Szyby zespolone najczęściej stosowane w budownictwie to 4/16/4 i występuje to zjawisko przy około -8 st.C , a przy szybach dwukomorowych 4/16/4/16/4 temperatura ta obniża się do około -18 st. C.Szyby zespolone dostarcza nam AGC z Pruszcza Gdańskiego. Stosujemy w standardzie szyby dostarczające do pomieszczenia więcej światła, które poprawia samopoczucie. Jedocześnie zapewniające komfort termiczny zimą.

Oferujemy szyby zespolone : SGG Climaplus Ultra N, SGG Climaplus Solar Control, SGG Climaplus Bioclean Ultra N, SGG Climaplus Stadip 44.1 - Kl. 2/B/2, SGG Climaplus Securit 4mm, 44 SGG Climaplus Securit Ultra 4mm, SGG Climaplus Ultra N Design, SGG Climatop LUX,  SGG Climatop Protect LUX 33.1 - Kl. 2/B/2,SGG Climatop ONE / SGG ClimaQ TOP, SGG Climatop Protect Ultra N 44.4 - Kl. P4A, SGG Climatop Securit Ultra N Designe,

Stosujemy również uszczelki silikonowe do okien pcv. Charakteryzują się one lepszymi właściwościami uszczelniającymi i lepiej tłumią hałas.Charakteryzują się znikomym odkształceniem trwałym przy ściskaniu, bardzo dobrą odpornością na ozon i tlen, są niepalne i mają zakres pracy od -60 do +200 st. C.Uszczelki silikonowe mamy w różnych rozmiarach i kolorach.

Na szyby i uszczelki udzielamy 60 miesięcy gwarancji.

www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/peknieta-szyba-w-oknie-a-reklamacja