Renowacja okien i drzwi

W ramach usług zajmujemy się wykonywaniem renowacji okien i drzwi w domach jednorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. 

Naprawa produktów stolarki otworowej

Uszkodzone okna, wybita szyba, ubytki w profilach drzwi, to tylko niektóre z usterek, jakie mogą dotyczyć produktów stolarki otworowej. Przed przystąpieniem do prac, umawiamy się z klientem na oględziny awarii. Następnie przygotowujemy dokładną wycenę oraz przedstawiamy zakres napraw. Jesteśmy jednak w stanie jeszcze podczas rozmowy telefonicznej przedstawić klientom wstępną wycenę.

Zakres prac

Wykonujemy szereg czynności związanych z kompleksową renowacją okien i drzwi. W ramach oferty zajmujemy się, m.in.:

  • naprawą uszkodzeń powstałych mechanicznie, 
  • uzupełnianiem różnorodnych ubytków w oknach i drzwiach, które uniemożliwiają tradycyjne, dalsze użytkowanie,
  • malowaniem lub lakierowaniem okien,
  • wymianą pękniętych lub wybitych szyb i okien dekoracyjnych,
  • renowacją okien dachowych, balkonowych
  • uzupełnianiem ubytków silikonem,
  • przerabianiem okien drewnianych,
  • montażem nowych zamków, zasuw, 
  • odnową różnorodnych elementów z metali szlachetnych.

Naprawa zamocowań okuć

Z upływem lat zawiasy skrzydeł i innych elementów w oknach i drzwiach ulegają osłabieniu. Dzieje się tak wskutek ich użytkowania oraz poluzowania wkrętów i innych, mniejszych części. W przypadku stolarki drewnianej dochodzi po czasie do zwykłego butwienia drewna, co wpływa na ogólny stan techniczny drzwi lub okna.

Ubytki w profilach

Dość często z biegiem lat dochodzi do zjawiska odkształceń profili. Renowacja tych elementów polega na dokładnym oszlifowaniu oraz naklejeniu pasków forniru. W razie poważniejszych uszkodzeń, elementy będą wymagały wymiany.  

Malowanie okien i drzwi

Jeśli okna były pokryte starą farbą, należy ją dokładnie zeszlifować i oczyścić powierzchnię malowanej części. Następnie konieczne jest pokrycie powierzchni okna lub drzwi nową warstwą. Do wykonywania tych czynności wykorzystujemy wysokojakościowe akcesoria, które znacznie ułatwiają i przyspieszają naszą pracę. 

Dlaczego warto przeprowadzić renowację okien i drzwi?

Odnowione i naprawione okna i drzwi o wiele lepiej izolują, zatrzymując ciepło wewnątrz pomieszczenia. Poza tym w niektórych wypadkach reperacja jest wręcz konieczna po to, by profile te mogły być bezpiecznie użytkowane. Dla wielu osób liczy się również estetyczny wygląd. Konserwacja przywróci też produktom tym dawny blask oraz świetność. Nie da się ukryć również, że dzięki wykonaniu renowacji okien i drzwi, można zaoszczędzić pieniądze. Nowe profile kosztują dużo więcej.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami w celu umówienia kompleksowej renowacji stolarki otworowej. Zajmujemy się odnawianiem okien i drzwi w domach i firmach. Korzystamy z wysokojakościowego sprzętu oraz akcesoriów. Jeśli szukasz tego typu usług na terenie Gdańska i okolic, służymy pomocą.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!