Naprawa okien i drzwi Ujeścisko

Okna oraz drzwi zamontowane w domu lub też w firmie powinny być szczelne, a także zapewniać mieszkańcom lub pracownikom poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, muszą również chronić wnętrza przed zmiennymi warunkami pogodowymi, takimi jak: deszcz, śnieg, wiatr oraz intensywne słońce. Nieszczelne lub niedomykające się profile znacznie obniżają komfort mieszkania lub przebywania w danym budynku. Samodzielne usuwanie zaawansowanej usterki bywa trudne, może również spowodować poważniejszą awarię. Warto zatem zdecydować się na współpracę z polecaną firmą.

Zajmujemy się wykonywaniem rzetelnych napraw i serwisowaniem okien oraz drzwi. Zatrudniamy zespół fachowych specjalistów z doświadczeniem, dysponujemy nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem. Nasza firma działa na terenie Ujeściska i w innych dzielnicach Gdańska.

Jakie usługi wykonujemy?

Świadczymy między innymi usługi:

  • naprawy szkód wyrządzonych nieprawidłowym montażem,
  • naprawy wad fabrycznych po zakończonym okresie gwarancyjnym,
  • naprawy zasuwnic,
  • regulacji lub wymiany okuć drzwiowych i okiennych,
  • naprawy i renowacji okien i drzwi,
  • uszczelniania profili drzwiowych i okiennych,
  • wymiany wybitych szyb,
  • naprawy okien i drzwi po próbie włamania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy firmą, która działa w branży od ponad kilkudziesięciu lat. Oferujemy darmowy i szybki dojazd na miejsce awarii na terenie całego Trójmiasta. Zapewniamy aż 5-letnią gwarancję na nasze usługi serwisowe. Przeprowadzamy także kompleksowe prace związane z odnawianiem starszych drzwi i okien. Zdejmujemy stare powłoki farby, szlifujemy, malujemy profile.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z usług.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!