Naprawa okien i drzwi Śródmieście

Wysokiej jakości okna oraz drzwi do domów czy też firm powinny zapewniać bezpieczeństwo, a także chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak grad, wiatr, deszcz czy też promieniowanie UV. W momencie, gdy zauważysz, że profile uległy uszkodzeniu, niespodziewanej awarii lub też stały się nieszczelne, niezwłocznie zgłoś się do naszej firmy, która od ponad 30 lat zajmuje się serwisowaniem oraz naprawą okien i drzwi.

Naszym klientom proponujemy 5-letnią gwarancję na wykonanie usług. Co więcej, podczas serwisu czy też przeprowadzania prac naprawczych korzystamy z wysokiej jakości części zamiennych oraz w nowoczesnego sprzętu, który znacznie przyspiesza i ułatwia nam pracę. Co więcej, nasi fachowcy dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz umiejętnościami, które uprawniają ich do wykonywania zleconych prac. Obsługujemy klientów mieszkających w Śródmieściu Gdańska, świadczymy jednak usługi na terenie całego miasta.

Nasza oferta

Poniżej przedstawiamy wybrane usługi, jakimi zajmujemy się na co dzień:

  • naprawa, serwisowanie okien i drzwi,
  • regulacja oraz renowacja okien i drzwi,
  • wymiana i regulacja zasuwnic, a także okuć,
  • wymiana uszczelek okiennych oraz drzwiowych,
  • naprawa uszkodzonych w sposób mechaniczny drzwi lub okien,
  • uszczelnianie drzwi i okien,
  • naprawa wad fabrycznych tuż po skończonej gwarancji,
  • wymiana rozbitych lub uszkodzonych szyb.

Usługi dodatkowe

W ramach oferty świadczymy także profesjonalne usługi renowacji okien. Zdejmujemy stare farby, szlifujemy i odnawiamy ramy, a także nakładamy nowe, wysokojakościowe farby.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!