Naprawa okien i drzwi Pustki

Aby okna i drzwi w domach oraz firmach były szczelne, należy o nie regularnie dbać, czyli serwisować je, a w razie potrzeby naprawiać. Dzięki temu będą zapewniały komfortową temperaturę w budynku, jak również będą chroniły przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, na przykład silnym wiatrem, deszczem lub promieniowaniem UV. Szczelne okna i drzwi są także zabezpieczeniem przed niechcianym włamaniem. Należy jednak podkreślić, że w przypadku wystąpienia usterki, podjęcie samodzielnej próby jej usunięcia może być wyzwaniem lub też sprawić, że problem się pogłębi. Najrozsądniej jest korzystać z pomocy sprawdzonej firmy.

Na rynku działamy już od kilkudziesięciu lat. Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem okien i drzwi, współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz właścicielami przedsiębiorstw. Działamy na terenie Pustek oraz w innych dzielnicach Gdańska.

Nasza oferta

W ramach naszej oferty zajmujemy się:

  • wymianą rozbitych lub uszkodzonych szyb,
  • wymianą i regulacją zasuwnic, a także okuć,
  • naprawą uszkodzonych w sposób mechaniczny drzwi lub okien,
  • wymianą uszczelek okiennych oraz drzwiowych,
  • naprawą, serwisowaniem okien i drzwi,
  • regulacją oraz renowacją okien i drzwi,
  • naprawą wad fabrycznych tuż po skończonej gwarancji.
  • uszczelnianiem drzwi i okien.

Dodatkowo świadczymy również usługi renowacji okien oraz drzwi. Przede wszystkim usuwamy stare powłoki, a także dokładnie szlifujemy powierzchnię profili, szpachlujemy, a następnie pokrywamy powierzchnię nową farbą.

Nasze usługi obejmujemy 5-letnią gwarancją.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!