Naprawa okien i drzwi Pogórze

Nieszczelne okna, a także drzwi znacząco obniżają komfort przebywania w danym budynku. Mogą być także przyczyną awarii, przeciągów w domu, a nawet włamań. Prawidłowo zamontowane profile zapewnią bezpieczeństwo domownikom oraz zagwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza, dodatkowo zapobiegając dzięki temu rozwojowi pleśni, a także grzybów.

Na rynku działamy już od ponad 30 lat. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą oraz serwisowaniem okien i drzwi. Dysponujemy własnym, wysokojakościowym sprzętem. Nasze usługi kierujemy do klientów z Pogórza, a także okolic tej dzielnic Gdańska. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Co oferujemy?

Poniżej przedstawiamy wykaz naszych usług. Zajmujemy się:

  • serwisem okien i drzwi po upływie gwarancji,
  • naprawą lub wymianą klamek, okuć,
  • naprawą okien i drzwi po próbie włamania,
  • naprawą usterek spowodowanych nieodpowiednim montażem okien lub drzwi,
  • naprawą i regulacją zasuwnic,
  • uszczelnianiem okien,
  • wymianą wybitych szyb.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Naszym klientom dajemy 5-letnią gwarancję na świadczone przez nas usługi. Co więcej, zajmujemy się nie tylko serwisem oraz naprawą okien i drzwi, ale również renowacją. Do naszych zadań należy usuwanie starych farb, szlifowanie powłok, szpachlowanie, a także odnawianie. Do czynności tych wykorzystujemy wysokojakościowe farby. W razie nagłych sytuacji oferujemy również usługę ekspresową, z dojazdem pod wskazany przez klienta adres. Jesteśmy w stanie dojechać nawet do 30 minut od zgłoszenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!