Naprawa okien i drzwi Osowa

Aby okna i drzwi zapewniały komfortową temperaturę w mieszkaniu, zabezpieczały przed włamaniem oraz chroniły przed warunkami pogodowymi (wiatr, niska temperatura, słońce, opady deszczu i śniegu) muszą być szczelne i w dobrym stanie technicznym. W razie jakichkolwiek uszkodzeń, nie tylko pogarsza się izolacja termiczna mieszkania. Wpływa to również na bezpieczeństwo domowników. Samodzielne usunięcie usterki może pogłębić problem, dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy. Od ponad 30 lat zajmujemy się naprawą okien i drzwi w Osowie i na terenie całego Gdańska. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm.

Zakres naszych usług

W ramach usługi naprawy drzwi i okien oferujemy:

  • naprawę klamek,
  • naprawę i regulację zasuwnic,
  • naprawę wad fabrycznych po gwarancji,
  • naprawę uszkodzeń powstałych na skutek nieodpowiedniego montażu drzwi lub okien,
  • naprawę szkód spowodowanych próbą włamania,
  • demontaż, naprawę oraz regulację okuć,
  • regulację okien i drzwi.

Ponadto zajmujemy się odblokowywaniem zatrzaśniętych okien i drzwi, uszczelnianiem, a także wymianą uszczelek i wybitej szyby.

Szybka i skuteczna naprawa okien i drzwi – Osowa

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się naprawą okien i drzwi na terenie Trójmiasta. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie skutecznie usunąć każdą usterkę. Spośród innych firm wyróżnia nas 5-letnia gwarancja na świadczone przez nas usługi, bogaty asortyment części wysokiej jakości oraz kompleksowy serwis. Zajmujemy się nie tylko naprawianiem uszkodzonych okien i drzwi, lecz także ich montażem i renowacją. W razie nagłych sytuacji, oferujemy usługę ekspresową, z dojazdem nawet w ciągu 30 minut od zgłoszenia. Zapraszamy do współpracy klientów z osiedla Osowa i z całego Gdańska.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!