Naprawa okien i drzwi Oksywie

Szczelne okna oraz drzwi zapewniają bezpieczeństwo domownikom oraz pracownikom. Aby mieć jednak pewność, że będą w świetnym stanie służyły przez wiele lat, należy o nie odpowiednio dbać, czyli regularnie serwisować, jak również w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki, poddawać je odpowiednim naprawom lub wymianie części.

Niestety, nieszczelne, a także uszkodzone okna mogą nie tylko znacząco obniżać komfort przebywania w danym pomieszczeniu, np. nie chronić przed niekorzystnymi i zmiennymi warunkami atmosferycznymi, czyli porywistym wiatrem, deszczem, śniegiem czy też promieniowaniem UV, ale także być przyczyną niechcianych włamań.

Nasza firma zajmuje się naprawą oraz serwisowaniem okien oraz drzwi zarówno w domach prywatnych, jak i firmach. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie, zatrudniamy fachowców z wieloletnim stażem pracy, a także korzystamy na co dzień z wysokiej jakości sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na naprawdę wysokim poziomie. Ofertę kierujemy do mieszkańców dzielnicy Gdańska – Oksywie, jednak nasze usługi wykonujemy również na terenie całego Gdańska.

Naprawa i serwis okien – oferta

W ramach naszych usług zajmujemy się przede wszystkim:

  • naprawą lub wymianą klamek, okuć,
  • serwisem okien i drzwi po upływie gwarancji,
  • naprawą usterek spowodowanych nieodpowiednim montażem okien lub drzwi,
  • naprawą okien i drzwi po próbie włamania,
  • naprawą i regulacją zasuwnic,
  • uszczelnianiem okien,
  • wymianą wybitych szyb.

Ponadto, zajmujemy się także renowacją starych okien oraz drzwi. Usuwamy farby, szlifujemy powłoki, szpachlujemy i odnawiamy. Do czynności tych wykorzystujemy wysokojakościowe farby oraz inne materiały.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!