Naprawa okien i drzwi Nowy Port

Zajmujemy się naprawą drzwi i okien na terenie Nowego Portu oraz innych dzielnic Gdańska. Nieszczelne okna i drzwi w budynku generują straty ciepła oraz zwiększają koszty ogrzewania. Należy więc dbać o to, aby były one regularnie serwisowane i odpowiednio uszczelnione.

Regulacja okien i drzwi powinna być przeprowadzona jeszcze w sezonie letnim – różnicę w postaci niższych rachunków za prąd i wyższego komfortu termicznego domowników, zauważysz już po pierwszym sezonie grzewczym. Współpracujemy z klientami prywatnymi, firmowymi, deweloperami oraz instytucjami publicznymi z Trójmiasta i okolic. W zakres usług świadczonych przez naszą firmę wchodzi między innymi:

  • korekta wad montażowych i fabrycznych,
  • wymiana uszczelek okiennych i drzwiowych,
  • naprawa narożników i zawiasów okiennych oraz mechanizmu zasuwnicy,
  • naprawa drzwi balkonowych,
  • sezonowa regulacja okien,
  • wymiana szyb okiennych i drzwiowych.

Naprawa drzwi i okien Gdańsk Nowy Port

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cechuje nas terminowość i profesjonalizm – większość usług serwisowych realizujemy już w trakcie pierwszej wizyty. Oferujemy darmowy dojazd do klientów na terenie Trójmiasta. Na świadczoną przez nas usługę uszczelniania i regulacji okien udzielamy 5-letniej gwarancji. Prowadzimy także pogotowie awaryjne – w skrajnych przypadkach (takich jak np. uszkodzenie drzwi balkonowych) jesteśmy w stanie dojechać do klienta nawet w 30 minut.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!