Naprawa okien i drzwi Jelitkowo

Niesprawne okna oraz drzwi obniżają nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również komfort użytkowania danego budynku. Stanowią zatem spory problem, któremu warto jak najszybciej zaradzić. Praktycznie każda usterka może być spowodowana innym zdarzeniem. Zazwyczaj awarii ulegają okucia oraz zużywają się uszczelki. Do zniszczeń mogą przyczynić się również uszkodzenia mechaniczne spowodowane niechcianym wypadkiem, np. przypadkowe wybicie lub zarysowanie szyby. 

Nasza firma zajmuje się profesjonalną i dokładną naprawą, jak również serwisowaniem okien i drzwi. Zatrudniamy zespół fachowych oraz przeszkolonych pracowników, którzy są w stanie uporać się z każdą awarią. Dysponujemy odpowiednim i wysokojakościowym sprzętem, współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Działamy na terenie Jelitkowa i okolic. Nasze usługi świadczymy również w innych dzielnicach Gdańska. 

Profesjonalny serwis okien i drzwi

Niesprawne okna i drzwi znacznie pogarszają również izolację akustyczną oraz termiczną budynku. Co więcej, negatywnie wpływają także na wygląd obiektu. Warto zatem zdecydować się na szybką naprawę profili.

W ramach oferty zajmujemy się między innymi:

  • regulacją okuć okiennych,
  • wymianą okiennych uszczelek zewnętrznych,
  • korektą wad fabrycznych i montażowych,
  • uszczelnianiem okien,
  • naprawą zawiasów, narożników okiennych, mechanizmu zasuwnicy, 
  • naprawą drzwi balkonowych.

Co więcej, wykonujemy także prace związane z renowacją okien. Usuwamy stare powłoki, szlifujemy, szpachlujemy, malujemy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!