Naprawa okien i drzwi Gdynia

Okna i drzwi mają przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo mieszkańcom lub też pracownikom firmy, a także chronić przed zmiennymi czynnikami pogodowymi, np. wiatrem, deszczem, mrozem, gradem. Co więcej, mają również zabezpieczać przed przypadkowymi uszkodzeniami oraz niechcianym włamaniem. Aby profile te spełniały wszystkie swoje funkcje, muszą być regularnie serwisowane oraz naprawiane. Podejrzewając usterkę, warto od razu zgłosić się do naszej firmy.

Od ponad 30 lat zajmujemy się serwisowaniem, a także naprawą drzwi i okien. Nasze usługi objęte są pięcioletnią gwarancją, dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem. Jesteśmy w stanie dojechać na miejsce usterki nawet do 30 minut od zgłoszenia. Obsługujemy firmy, a także osoby prywatne na terenie Gdyni.

Naprawa okien i drzwi – zakres usług

W ramach naszej oferty zajmujemy się:

  • naprawą, serwisowaniem okien i drzwi,
  • regulacją oraz renowacją okien i drzwi,
  • wymianą i regulacją zasuwnic, a także okuć,
  • wymianą rozbitych lub uszkodzonych szyb,
  • wymianą uszczelek okiennych oraz drzwiowych,
  • naprawą uszkodzonych w sposób mechaniczny drzwi lub okien,
  • uszczelnianiem drzwi i okien,
  • naprawą wad fabrycznych tuż po skończonej gwarancji.

Co więcej, naprawiamy okna “od ręki”, już na pierwszej wizycie, gdyż dysponujemy bogatym asortymentem części wymiennych. Zajmujemy się także renowacją okien i drzwi. Usuwamy stare i często uszkodzone powłoki, szlifujemy powierzchnię i pokrywamy je nową, trwałą farbą w dowolnym kolorze.

Zapraszamy do skorzystania z naszym usług. W przypadku pytań służymy pomocą i doradztwem.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!