Naprawa okien i drzwi Chwarzno

Okna i drzwi powinny być szczelne, dzięki temu będą zapewniały całkowite bezpieczeństwo domownikom lub pracownikom, a także będą odpowiadały za prawidłową cyrkulację powietrza we wnętrzach budynku. Z biegiem czasu profile te mogą jednak ulegać niechcianym awariom. Nieszczelne okna i drzwi przyczyniają się do niechcianych włamań oraz nie chronią przed niekorzystnymi i zmiennymi warunkami atmosferycznymi, czyli deszczem, śniegiem, wiatrem, niskimi temperaturami lub promieniowaniem słonecznym.

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się naprawą drzwi oraz okien zarówno w domach prywatnych, jak i w przedsiębiorstwach. Do napraw, a także serwisu wykorzystujemy wysokojakościowy sprzęt oraz części zamienne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać swoje usługi na najwyższym poziomie. Nasze usługi świadczymy w Chwarznie oraz w innych dzielnicach Gdańska.

Co oferujemy?

W ramach naszej rozbudowanej oferty zajmujemy się przede wszystkim:

  • naprawą usterek spowodowanych nieodpowiednim montażem okien lub drzwi,
  • naprawą lub wymianą klamek, okuć,
  • naprawą i regulacją zasuwnic,
  • uszczelnianiem okien,
  • serwisem okien i drzwi po upływie gwarancji,
  • naprawą okien i drzwi po próbie włamania,
  • wymianą wybitych szyb.

Ponadto, w ramach usług podejmujemy się również prac związanych z renowacją okien i drzwi. Usuwamy stare i wyblaknięte farby, odpowiednio szlifujemy, a także szpachlujemy okna i drzwi, wykorzystując do tego wysokojakościowe preparaty.

Nasze usługi są objęte pięcioletnią gwarancją. W nagłych sytuacjach oferujemy usługi ekspresowe, z dojazdem pod wskazany przez klienta adres, nawet w ciągu 30 minut od zgłoszenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!