Naprawa okien i drzwi Brzeźno

Uszkodzone oraz nieprawidłowo działające okna i drzwi doprowadzają przede wszystkim do pogorszenia izolacji akustycznej oraz termicznej w domu lub biurze. Co więcej, znacznie obniżają komfort korzystania z danego budynku, a także wpływają negatywnie na jego wygląd. Mogą również przyczynić się do utraty poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Niesprawne profile należy jak najszybciej naprawić lub wymienić na nowe. 

W ramach oferty zajmujemy się fachowym serwisowaniem, wymienianiem oraz naprawianiem okien i drzwi zarówno w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, jak i budynkach firmowych czy też użyteczności publicznej. Działamy na terenie Brzeźna i najbliższych okolic tej dzielnicy. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy nie tylko szybko zlokalizują usterkę, ale również usuną ją lub naprawią. 

Serwis i naprawa – nasza oferta

Do najczęstszych usterek drzwi oraz okien można zaliczyć awarię okuć lub też uszkodzenie czy zużycie uszczelek. Niekiedy zdarzają się również zniszczenia typowo mechaniczne, powstałe wskutek wybicia lub zarysowania szyby. Nasz zespół pracowników dysponuje nowoczesnych i wysokojakościowym sprzętem. Większość prac jesteśmy w stanie wykonać u klienta na miejscu. Do naszych zadań należy zatem między innymi:

  • naprawa, regulacja i wymiana okien i drzwi,
  • wymiana okuć i klamek,
  • regulacja, wymiana zawiasów,
  • naprawa i wymiana szyb,
  • wymiana i konserwacja uszczelek w oknach.

Wykonujemy także prace związane z renowacją profili. Malujemy ramy, szlifujemy je, usuwamy stare powłoki farb.

Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu umówienia terminu naprawy okien lub drzwi.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!