Naprawa okien i drzwi Babie Doły

Wybierając okna i drzwi do swojego domu, mieszkania czy firmy, warto zwrócić uwagę na wysoką jakość tych profili. Muszą one zapewniać przede wszystkim bezpieczeństwo, a także chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak między innymi przenikliwy wiatr, śnieg czy też promieniowanie UV. W przypadku gdy okna lub drzwi ulegną uszkodzeniu lub też zauważysz, że stały się nieszczelne, warto od razu zwrócić się o pomoc do naszej profesjonalnej firmy, zajmującej się naprawą i serwisem okien oraz drzwi.

Na rynku działamy od ponad 30 lat. Dzięki czemu zdobyliśmy cenne doświadczenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz częściami zamiennymi. Obsługujemy głównie teren Babich Dołów, jesteśmy jednak w stanie dojechać do wszystkich dzielnic Gdańska.

Naprawa okien i drzwi – oferta

Zajmujemy się przede wszystkim:

  • naprawą, serwisowaniem okien i drzwi,
  • regulacją oraz renowacją okien i drzwi,
  • wymianą i regulacją zasuwnic, a także okuć,
  • wymianą uszczelek okiennych oraz drzwiowych,
  • naprawą uszkodzonych w sposób mechaniczny drzwi lub okien,
  • uszczelnianiem drzwi i okien,
  • naprawą wad fabrycznych tuż po skończonej gwarancji,
  • wymianą rozbitych lub uszkodzonych szyb.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w naprawdę krótkim czasie usunąć każdą usterkę. Ponadto, dajemy 5-letnią gwarancję na świadczone przez nas usługi. Zajmujemy się nie tylko naprawą czy serwisem okien i drzwi, ale także ich renowacją. Usuwamy stare powłoki farby i lakierów, przygotowujemy ramy do malowania, a następnie pokrywamy je świeżą farbą.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Chcesz umówić się na naprawę okien lub drzwi albo uzyskać poradę?

Czekamy na Twój kontakt, nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer 667-76-76-76 lub wyślij wiadomość na adres zuwkolacz@gmail.com. Wspólnie ustalimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, abyś już wkrótce cieszył się oknami bez usterek.

Naprawa okien Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – skontaktuj się już teraz!