> Serwis.html

Serwis okien

www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/co-zrobic-zeby-okna-nie-parowaly

Naprawa okien Trójmiasto. Kiedy czas na naprawę okna ?

Regulacja okien przeprowadzana co jakiś czas zapewnia prawidłową pracę okuć okiennych. Nasz serwis okien drewnianych zapewni Ci bezproblemową naprawę okien i drzwi balkonowych. Objaw przekręcenia klamki poza normalny kąt świadczy o zużyciu zasuwnicy. Takie drzwi balkonowe same się nie naprawią. W tym przypadku jedynym rozwiązaniem jest wymiana uszkodzonego mechanizmu. Gdy okno ciężko się zamyka, nie można go otworzyć, zamknąć, uchylić, po uchyleniu otwiera się, masz wrażenie, że zaraz na Ciebie poleci, słychać trzaski i przeskoki w mechanizmie, jest uszkodzone po włamaniu, podrapał je domowy pupilek to już pora - dzwoń 667-76-76-76 . Nasi serwisanci przyjadą do Ciebie nawet w ciągu godziny. Szybkie i pilne zlecenia naprawy okien realizujemy w Trójmieście. Okresowy przegląd i serwis okien znacznie przedłuża żywotność okien. Mitem jest twierdzenie, że okna pcv po wstawieniu nie wymagają już zabiegów pielęgnacyjnych. Na pewno mniej jest pracy jeżeli chodzi o powierzchnię okna, ale przy okuciach i uszczelkach jest więcej pracy. Przy oknach drewnianych element nośny stanowi pełny ramiak okienny połączony silikonem z szybą co stanowi trwalszą konstrukcję. Nasza firma rozpoczynała działalność, gdy jeszcze nie było okien plastikowych i także sądziliśmy, że nastąpił przełom w stolarce okiennej. Z upływem czasu okazało się ,że problem z oknami PCV narasta lawinowo. Producenci stosują wielokomorowe profile, uszczelki nowsze, ale niestety profile są bardziej podatne na odkształcenia - inny skład chemiczny ze względów ekologicznych, uszczelki coraz bardziej przypominają plastik a nie gumę. Deweloperzy wstawiają okna, które muszą się mieścić w limicie ekonomicznym co skutkuje okuciami ze słabszej stali, klamkami z plastiku itp. Różnica między klamką pastikową, a aluminiową w hurcie to 1,5pln i nawet taka kwota kilkunastu złotych na mieszkanie jest żródłem oszczędności. Korzystając z naszych usług masz pewność najwyższej klasy usług i materiałów.

Każde okno naprawimy !  

 

Serwis pogwarancyjny okien Pcv i drewnianych. www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/co-obejmuje-gwarancja-na-oknaRealizujemy zlecenia małe i duże, jak trzeba to wymienimy klamkę, lub wymienimy wszystkie szyby w całym budynku. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Doradzimy co zrobić gdy okno już nie działa jak nowe, lub trzeba je poddać tunningowi- lepsze szyby, uszczelki, zmiana koloru, okucia antywłamaniowe. Doradzimy też czym czyścić okna, woskować, usunąć pleśń z silikonu, jakim preparatem pokryć szyby aby nie parowały.   www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/co-zrobic-zeby-okna-nie-parowaly

Zaufaj doświadczeniu

Teren naszego działania to nie tylko Trójmiasto. Naprawa okien może się odbyć w dowolnym mieście na Pomorzu. Ufają nam od lat właściciele budynków i firm w Trójmieście i okolicznych miastach. Mamy sprawdzone metody serwisowania okien. Przed regulacją okien oczyszczamy śrubę regulacyjną, aby zanieczyszczenia z tynku i kurzu nie dostały się w gwint uszkadzając go, następnie traktujemy gwint preparatem penetrującym, gdyż często po latach gwint jest zapieczony i po próbie regulacji śruba może się uszkodzić. Przy starszych oknach przed umieszczeniem klucza regulacyjnego smaruje się gwint oliwką do maszyn . Następnie po umieszczeniu klucza próbuje się poruszyć śrubą nie używając zbyt dużej siły. Niestety na naszym rynku są okna różnej jakości i niektóre z nich przy zbyt chaotycnej próbie regulacji można regulować tylko raz, a nawet to może się nie udać, bo klucz przekręcany zbyt mocno uszkodzi gwint śruby regulacyjnej.

Wymiana uszczelek

Uszczelnianie okien drewnianych starszego typu polega na wymianie uszczelek lub wykonaniu rowka w skrzydle okiennym i montażu w nim uszczelki silikonowej dopasowanej do szerokości szczeliny między skrzydłem, a futryną. Uszczelki silikonowe nie utrudniają zamykania, a okno miękko dociskając skutecznie izoluje przed utratą ciepła.

Wymieniamy uszczelki w oknach, które nie spełniają już swoich funkcji.www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/nieszczelne-okna-plastikowe-co-mozna-z-nimi-zrobic Zajmujemy się renowacją okien polegającą na opaleniu starych powłok farby, szlifowaniu, szpachlowaniu oraz malowaniu okien i drzwi.
Istnieje możliwość montażu w starych oknach nowoczesnych szyb zespolonych, szyb antywłamaniowych. W starszych oknach jest możliwość zamontowania szyb nawet o współczyniku transmisji ciepła 0,42W/m2K. www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/jak-uszczelnic-okno-drewniane

Wymiana szyb

Szyby w oknach drewnianych zawsze montujemy na silikon. http://www.naprawa-okien.com/blog/artykuly/peknieta-szyba-w-oknie-a-reklamacja

 

Pozostałe usługi :

 

Przerabiamy okna otwierane zwyczajnie na rozwiernouchylne. Montujemy żaluzje, rolety tekstylne, rolety dzień - noc i antywłamaniowe. Zajmujemy się naprawą okien uszkodzonych po włamaniach, naprawa okien po aktach wandalizmu serwis okien u deweloperów.

W naszym zespole są fachowcy zajmujący się zabudowami meblowymi, kuchniami, montujemy meble i elementy z drewna: balustrady, poręcze, schody. Zajmujemy się renowacją mebli.

 

 

 

Prowadzimy również prace wykończeniowe domów, biur i sklepów: cekolowanie, malowanie, płyty gipsowe, wylewki, podłogi, cyklinowanie, łazienki kompleksowo, wymianą okien i drzwi.

 

Zakład Usług Wnętrzarskich
Jarosław Kołacz

Adres: ul.Myczkowskiego 4/25
80-215 Gdańsk